Kompletní dodávky svítidel pro hotely, pensiony, rezidence, restaurace. Vlastní zakázková výroba  mosazných lamp a ucelených kolekcí včetně výroby stínidel. LED svítidla pro veřejné osvětlení, LED solární svítidla, LED zdroje pro veřejné a parkové osvětlení, pro cyklostezky, to vše s důrazem na úsporu el. energie a ochranu životního prostředí.  


Speciální svítidla pro osvětlení hradů, zámků, pro muzea a galerie, fontány, vodní příkopy, nádvoří a historická centra, včetně individuálních úprav, dle Vašeho projektu. 


Nouzové osvětlení, nouzové moduly, LED osvětlení pro výrobní a skladové haly, prodejny, kancelářské domy, školy.  LED panely ve všech barvách RAL. LED pásky všech typů.
Zásuvky a vypínače v  klasických i moderních designech. Vysoká kvalita, různé materiály, všechna určení. Výroba svítidel velkých rozměrů XXL s nízkou hmotností.


Kliky a madla v luxusních designech. Kvalita a elegance. Vše komplet včetně zámků.Výkonné LED UVC germicidní panely pro dezinfekci a čištění vzduchu, vhodné do škol, zdravotnických zařízení, domovů pro seniory, veřejných budov. LED mobilní jednotky pro čištění vzduchu.